Корзина
148 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Mtex интернет магазин.
Контакты
MTEXСергей
УкраинаХарьковская областьХарьковУл. Золочевская 1
+38096-055-9333
Сергей
+38099-754-9333
Сергей
+38063-176-9333
Сергей
+38068-169-9333
Александр
+380960559333
 • Бухгалтерия+38057-714-1977
 • Связь с директоромinfo@mtex.net.ua
 • Официальный сайтhttps://mtex.net.ua
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380577141977
+38096-055-9333
+38099-754-9333
+38063-176-9333

Шпагат поліпропіленовий

Шпагат поліпропіленовий

Поліпропіленовий шпагат тепличний, підв'язувальний, тюковочний, тепличний, будівельний, декоративній і інші від Українського виробника Mtex.

Шпагат поліпропіленовий від Українського виробника
Ще кілька десятків років тому в сільському господарстві, в промисловості, і в особистих цілях люди користувалися шпагатом виключно з натурального волокна. Це далеко не завжди було зручно - натуральний шпагат швидко зношувався, піддавався різним природним впливам (сніг, дощ) і вступав в хімічні реакції (наприклад, при ферментизації сіна). Відмінною альтернативою, позбавленої перерахованих недоліків, став тонкий, легкий, зносостійкий поліпропіленовий шпагат, що знайшов застосування в багатьох галузях народного господарства. Зовні шпагат з поліпропілену (полімеру пропілену) виглядає як тонка мотузка, утворена шляхом скручування декількох волокон. Вона легше і тонше, ніж має таку ж міцність нитка з пеньки або джуту. Які ще переваги дозволили синтетичної мотузці потіснити натуральну?     
Негігроскопічна, тобто практично нульова поглощаемость вологи з навколишнього середовища.
Плавучість (відносна питома щільність поліпропіленових шпагатів варіюється від 0,70 до 0,91 кг / м3).
Температура плавлення від 150 до 170 oC (в залежності від виду та моделі шпагату).
Низька електропровідність і опір статичної електрики.
Стійкість до впливу лугів, кислот і розчинників, до гниття, деструктивному впливу бактерій, паразитів, до механічного впливу (подряпин), а також багаторазових вигинів.
Стійкість кольорового покриття (при його наявності).
Подовження під граничним навантаженням (18-20%).
Шпагат можна зберігати без шкоди для його технічних властивостей навіть на відкритому повітрі або в непристосованих для зберігання приміщеннях: в морозильних (холодильних) камерах, в теплицях, в льохах. Довге знаходження в воді також не відбивається на його характеристиках, оскільки шпагат, як уже згадувалося, не вбирає вологу. Плюс даного пакувального матеріалу ще й в тому, що довжина намотування майже не позначається на вазі бобіни, тому навіть при великому метражі останні досить легкі.

Це важливо Поліпропіленовий шпагат відноситься до числа відносно безпечних пакувальних матеріалів, практично нешкідливих для здоров'я людини. Цей тип шпагату використовують навіть в харчовій промисловості, наприклад, при перев'язці тортів.

Напевно, єдиний мінуси цього пакувального матеріалу - нестійкість до УФ-випромінювання і до високих температур (понад 160 оС). Під дією цих факторів поліпропілен, з якого і складається шпагат, починає розкладатися, виділяючи ряд шкідливих речовин, в тому числі формальдегід. Ще один, скоріше, умовний недолік - неекологічність матеріалу. У природних умовах поліпропіленовий шпагат розкладається від 180 до 200 років.

Області застосування:
Характеристики поліпропіленового шпагату дозволили йому знайти застосування в самих різних сферах: від сільського господарства до будівництва. Продукт активно використовують і виробники товарів, і приватні споживачі, і логістичні компанії. Перерахуємо ключові галузі активного застосування шпагату з поліпропілену:

Продовольчий ринок (упаковка продуктів харчування).
Агропромисловий комплекс (упаковка тюків з сіном і соломою, підв'язування рослин в теплицях).
Для агровиробників, до речі, існує особливий підвид поліпропіленового шпагату - сіна (кручений).
Будівництво, ремонт, реставрація.
Хімічна промисловість (упаковка мінеральних добрив і хімікатів).
Виробництво і упаковка меблів.
Транспортні підприємства, пошта (виробники запустили спеціальну продукцію для упаковки посилок і бандеролей), склади.
Споживча сфера (для особистих потреб, наприклад, переїздів).
Види шпагату:
В даний час продукцію виробляють в основному двох видів: побутового призначення та технічного. Для побутових потреб шпагат випускається діаметром від 1 мм до 4,8 мм. Діаметр технічного шпагату становить від 2,3 мм до 2,8 мм. Різниться шпагат і за номінальною лінійною щільності (текс): чим більше лінійна щільність, тим більше товщина шпагату. Щільність варіюється від 800 до 5000 текс.

Шпагат з щільністю 1000 текс використовують для обв'язки і упаковки середніх і важких вантажів, посилок, меблів. Шпагат з крученої структурою і щільністю 1000-2200 затребуваний в агропромисловому комплексі: для зв'язування снопів і тюків сіна (соломи). Товсті і міцні шпагати щільністю 5000 текс використовується для упаковки великогабаритних і важких предметів.

Також існують і інші класифікації продукції:

По масі мотка і бобін. Шпагат намотують на циліндричні або конічні бобіни прецизійної перехресного намотування (з патроном або без патрона) або мотки. За вагою бобіни бувають 125, 200, 250, 500, 1000, 1500, 2000, 3000 г, а мотки - 1000, 2000 г.
За кількістю ниток. Поліпропіленових ниток в шпагаті може бути кілька, а може бути і всього одна. В процесі виготовлення нитки сплітаються в міцну мотузку.
За кольором. Поліпропіленовий шпагат буває безбарвним або забарвленим.

Ціни на вироби:
Серед усіх типів шпагатів (як природних, так і синтетичних) поліпропіленовий - найдешевший. До факторів, що впливає на вартість, можна віднести країну виготовлення продукту (імпортна продукція дорожча за вітчизняну), показники лінійної щільності (текс) і розривної навантаження.

Купить полипропиленовый шпагат у производителя перейдите по ссылке >>Шпагат поліпропіленовий<<

Другие статьи
 • Мотузкові вузли та їх види
  Мотузкові вузли та їх види
  У цій статті ми покажемо та розповімо про види вузлів на шнурах мотузках та канатах, різних способах їх в'язки. Дані вузли ви зможете застосовувати в роботі з поліпропіленовими, капроновими, поліамідними шнурами, мотузками, канатами, шпагатами.
  Полная версия статьи
 • Посадка рибацьких сіток
  Посадка рибацьких сіток
  Посадка мереж - це кріплення основного пористого полотна до спеціальних шнурах (підборах). Шнуири рибацькі поліпропіленові від виробника.
  Полная версия статьи